GYP Üst Yönetimi İstanbul’da düzenlenen BSTOGC Etkinliğine katıldı

 

Güney Yıldızı Petrol (GYP) üst yönetimi, 14-15 Aralık 2022 tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen ve petrol ve doğalgaz endüstrisinin kilit oyuncularının fikirlerini, deneyim ve birikimlerini paylaştıkları sunumları, oturumları ve açılış konuşmalarını içeren Black Sea & Türkiye Oil and Gas International Congress and Exhibition etkinliğine katıldı.

Kongrenin odağında, petrol ve doğalgaz arama ve üretimi, işlenmesi, depolanması ve iletilmesi gibi sektördeki temel konular vardı.

100’den fazla üst düzey katılımcının, direktör ve birim müdürlerinin, ekipman ve teknoloji üreticilerinin,  kamu sektörü ve AR-GE temsilcilerinin katıldığı oturumlarda sektörün geleceği ve trendleri tartışıldı, mevcut ve yeni yatırım projeleri sunuldu ve finansman ve yatırım, üretim, endüstriyel ve çevresel güvenlik konuları tartışıldı ve yeni teknik, teknolojik ve hizmet çözümleri paylaşıldı.

GYP önünden İş Geliştirme Direktörümüz Sn. Arel Sayer, şirketimizin arama ve üretim faaliyetleri ile Ersan Rafinerisi Projesi’nin sunumunu yaparken,  Proje Yönetimi Direktörümüz Sn. Derin Sayer, O&G sektörünün upstream tarafındaki mevcut sorunları ve zorlukları değerlendiren Tartışma Oturumuna katıldı.