GYP Üst Yönetimi 2. Türkiye Karadeniz Petrol ve Gaz Fuarı’na Katılım sağladı!

Güney Yıldızı Petrol olarak, 13-14 Aralık 2023 tarihleri arasında İstanbul’da Vostock Capital UK tarafından gerçekleştirilen Türkiye Karadeniz Petrol ve Gaz 2. Uluslararası Kongre ve Sergisi’ne üst düzey yöneticilerimizin etkin bir şekilde katılımıyla onurlandık. Etkinlik, sektör liderlerinin görüşlerini, deneyimlerini ve bilgilerini paylaşmaları için bir platform sağlarken; sunumlar, oturumlar ve anahtar konuşmalar içermekteydi.

İki günlük etkinlik boyunca GYP olarak önemli bir rol oynadık; İş Geliştirme Direktörümüz Arel SAYER, Petrol, Gaz ve Petrokimya Endüstrisinin Geleceğini Açığa Çıkaran Yatırım Ufukları oturumu sırasında etkileyici bir sunum gerçekleştirdi. Oturum, Karadeniz Ülkeleri’ndeki Mevcut ve Planlanan Yatırım Projelerine odaklandı. Arel Sayer, keşif ve üretim faaliyetlerimizle birlikte pazar dinamiklerinin stratejik kullanımı konusunda bilgiler verdi.

Etkinliğin programına bir göz atacak olursak, şirketimizin ve temsilcilerinin kapsamlı katılımını ortaya koymaktadır. İş Geliştirme Direktörümüzün sunumu, seçkin konuşmacılar ve endüstri uzmanları arasında yer alarak şirketimizin kongreye katkılarının önemini vurguladı. Sunum içeriği, şirketimizin keşif ve üretim faaliyetlerine derinlemesine inerken, değişen pazar dinamiklerini yönlendirmedeki stratejik yaklaşımını vurguladı.

Kongre, yukarı akış, orta akış ve aşağı akış sektörlerinde teknolojik ilerlemelerden, yatırım ufuklarına ve Türkiye ile Karadeniz bölgesinde rekabetçi petrol ve gaz piyasalarının gelişimine kadar çeşitli konularda geniş bir yelpazeyi kapsadı. GYP olarak aktif katılımımız, sektör trendlerinin öncüsü olma taahhüdümüzü vurguluyor ve petrol ve gaz sektörünün geleceğini şekillendiren diyaloga katkıda bulunma kararlılığımızı gösteriyor.

Bu vesileyle, petrol ve gaz sektöründeki liderlerle etkileşimde bulunma fırsatı için şükranlarımızı sunar, sektördeki dinamik manzaranın devam eden işbirliği, yenilik ve ilerlemelerle dolu olmasını dileriz.